Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń! +48 576 142 509 Sklep online Twój koszyk

Strona główna » Opinie

Agata z Warszawy

Kosmetyki o lekkiej i przyjemnej konsystencji, które po zastosowaniu przynoszą odczuwalną ulgę. Długo szukałam takiego zestawu! Jestem zaskoczona efektywnością produktów Seborh. Próbowałam wielu innych kosmetyków, jednak dopiero po użyciu Seborh czuję ulgę. Regularnie stosowane zmniejszyły łuszczenie się skóry i złagodziły świąd – Agata z Warszawy.

Paulina z Wrocławia

Seborh polecam osobom borykającym się z nasilonym łojotokowym zapaleniem skóry. Po 2 miesiącach stosowania, moja skóra jest w zdecydowanie lepszej kondycji. Zniknęło zaczerwienienie i ustąpiło nadmierne łuszczenie. Skóra jest przyjemna w dotyku, nie swędzi i jest nawilżona. W końcu! – Paulina z Wrocławia

Katarzyna z Gniezna

Wybrałam Seborh ze względu na skład i się nie zawiodłam. Kosmetyki są przyjemne w stosowaniu, a efekty? Skóra jest nawilżona, ale nie lepka. Seborh dobrze oczyszcza, zmniejsza zaczerwienienia, świąd i łagodzi efekt łuski – Katarzyna z Gniezna.

Lena z Krakowa

Produkty Seborh są godne polecenia. Ogromny plus za skład i działanie. Szampon skutecznie oczyszcza głowę i niweluje swędzenie. Emulsja i płyn bardzo dobrze nawilżają, przynoszą ulgę i łagodzą zaczerwienienia. Kosmetyki stosuję od 3 miesięcy. Czuję poprawę i złagodzenie objawów – Lena z Krakowa.

Agnieszka z Gdynii

Kosmetyki łagodzą objawy schorzenia, przynoszą ulgę i wpływają na poprawę stanu skóry. Dodatkowo skutecznie oczyszczają i dodatkowo dbają o włosy. Po kilku tygodniach stosowania odczuwam zmniejszenie w łuszczeniu się skóry, zahamowany łojotok i ustąpienie świądu. Ogromny plusem Seborh jest skład, konsystencja i wydajność produktów – Agnieszka z Gdyni.

Kup teraz
ZESTAW

Zamów
249 zł
Cena standardowa:
329 zł

Najnowsze wpisy

Informacje o wysyłce: Zamów teraz, a paczkę wyślemy w ciągu 24 godzin (w dni robocze) 😊